29.11.2019r. - Spotkanie przedświąteczne

W dniu 29 listopada 2019r., w sali bankietowej restauracji Czardasz, zorganizowaliśmy spotkanie przedświąteczne dla naszych członków, kończące bardzo intensywny rok.

W pierwszej części spotkania - oficjalnej - przypomnieliśmy wszystkie inicjatywy, które udało się w 2019r. zorganizować oraz w których nasi członkowie brali udział. A było to m.in. wizyta w firmie Sundoor w Chorzowie, wyjazd szkoleniowo-integracyjny do Jarnołtówka, cykl szkoleń, udział w III Forum Służby BHP i oczywiście organizacja konferencji "Substancje niebezpieczne pod kontrolą" wraz z konkursem plastycznym dla dzieci "bezpieczne lato - zdrowie na lata". Uczestnicy spotkania, jako pierwsi, otrzymali okolicznościowe kalendarze z pracami plastycznymi laureatów tego konkursu, które nasz Odział wydał.

Zarząd Oddziału przygotował także niespodziankę - została ufundowana specjalna nagroda dla najaktywniejszego członka naszego Oddziału w 2019r. Decyzją Zarżądu nagroda została przyznana Edycie Gryszczyk.

Uczestnicy mogli także poznać wstępne plany naszego Oddziału na 2020r. - a są one nie mniej ambitne niż te zrealizowane w 2019r.

Po części oficjalnej - były tańce i wspaniała zabawa. Zapraszamy za rok!