30-31.08.2019r. - Regionalna Wymiana Doświadczeń - Garbatka

"MOC BEZPIECZEŃSTWA"

Te dwa słowa w pełni oddają siłę OSPSBHP, którą mamy. W dniach 30-31.08.2019 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z ważniejszych wydarzeń w branży BHP w tym roku w Regionalnej Wymianie Doświadczeń w zakresie metod szkolenia i uatrakcyjnienia szkoleń BHP w miejscowości Garbatka Letnisko k. Radomia.Gospodarzem spotkania był oddział OSPSBHP w Radomiu, organizacją wydarzenia zajęły się oddziały w Kielcach, w Lublinie, w Łodzi, w Łomży, w Płocku, w Radomiu, w Rzeszowie, w Starachowicach, w Warszawie oraz w Warszawie Woli.

Dziękujemy wszystkim wyżej wymienionym oddziałom za organizację tak wspaniałego wydarzenia!

Szkolimy, jesteśmy szkoleni ale przede wszystkim wymieniamy się wiedzą, doświadczeniem, dzielimy się pomysłami z zakresu szkoleń BHP, inspirujemy się wzajemnie, zmieniamy rzeczywistość, łamiemy powszechnie obowiązujące standardy. A wszystko to robimy po to żeby dotrzeć do Was pracowników, zbudować kulturę bezpieczeństwa w zakładach.

Jak to robimy wykorzystujemy różne metody: stosujemy gry, quizy, krzyżówki, korzystamy z prostych rekwizytów, dostosujemy pomieszczenia do szkoleń, sięgamy też po bardziej zaawansowane metody trenażery p. poż., nowe technologie IT (aplikacje), rywalizujemy w zawodach w reanimacji, uczestniczymy w pokazach, bierzemy udział w warsztatach.