06.12.2019r. - Rada Stowarzyszenia w Katowicach

W dniu 06 grudnia 2019r. przedstawiciele naszego Oddziału, z prezesem na czele, uczestniczyli w podsumowaniu działalności OSPSBHP w 2019r. zorganizowane przez naszych sąsiadów, Oddział w Katowicach.

Podczas Rady Stowarzyszenia podsumowaliśmy działania OSPSBHP w bieżącym roku oraz poznaliśmy plany na kolejny.
Rewelacyjnym pomysłem naszych sąsiadów z oddziału w Katowicach był jarmark handmade, z którego dochód zostanie przekazany na Dom Dziecka.
Był to bardzo intensywny i udany rok dla naszego Oddziału.
Nasz Oddział został wyróżniony w konkursie na najciekawsze działanie Oddziałów w 2019r. Wspólnie z kolegami z Katowic i Radomia zajęliśmy I miejsce.
Ale to nie wszystko. Otrzymaliśmy także wyróżnienie za aktywne wykorzystywanie mediów społecznościowych w naszej działalności.
Podczas podsumowania kampanii organizowanych w 2019r. przez CIOP-PIB także nie mogło zabraknąć naszego Oddziału.
Wszystkim, naszym członkom, którzy dorzucili cegiełkę do tak wysokiej oceny składam serdecznie podziękowania i mam nadzieję, że w przyszłym roku będzie przynajmniej podobnie.
Dziękuję bardzo.