Spotkanie pracowników Służb BHP o/ Opole - 01.12.2017 r.

SPOTKANIE ŚWIĄTECZNE I NOWOROCZNE | W dniu 01 grudnia 2017 r. Okręgowy Inspektor Pracy PIP w Opolu spotkał się z pracownikami Służb Bezpieczeństwa i Higieny Pracy, a zarazem członkami naszego Stowarzyszenia.

Gościnnego miejsca użyczyły koleje państwowe w budynku PKP S.A. przy ul. Księcia Jana Dobrego 1 w Opolu.  Spotkanie zaszczyciliswoją obecnością i widzimy ich na zdjęciach:

Pan Arkadiusz Kapuścik – Okręgowy Inspektor Pracy – Państwowa Inspekcja Pracy w Opolu

Pan Zbigniew Makowski – Za-ca Dyrektora ds. Eksploatacji Zakładu Linii Kolejowych w Opolu

Pan Wacław Bojnowski – Nadinspektor Pracy - Państwowa Inspekcja Pracy w Opolu

W spotkaniu opłatkowym uczestniczył również Zarząd Stowarzyszenia oddział w Opolu: Kol. Radosław PYCH – Prezes; Kol. Marek BRZUCHOWSKI – Wiceprezes; Kol. Joanna PASOŃ – Wiceprezes; Kol. Piotr LOCHMAN – Skarbnik; Kol. Andrzej STRZELCZYK - Sekretarz – Rzecznik prasowy; Kol. Andrzej DUBIEL - Członek Zarządu; Kol. Mieczysław HANUSSEK - Członek Zarządu.

Andrzej Strzelczyk – Rzecznik prasowy Stowarzyszenia