Seminarium szkoleniowe w Okręgowej Inspekcji Pracy - 04.04.2017r.

Już po raz kolejny w tym roku skorzystaliśmy z gościnności Okręgowej Inspekcji Pracy w Opolu. Dzięki gościom z Państwowej Inspekcji Sanitarnej, Państwowej Straży Pożarnej oraz Wyższej Szkoły Bankowej mogliśmy poznać ciekawe aspekty kolejnych zagadnień z którymi praktycznie spotykamy się w swojej pracy.

Na spotkaniu poruszane były następujące tematy:

1) Bezpieczeństwo przy instalacjach elektroenergetycznych - prelegent nadinspektor pracy Radosław Schmidt

2) Obowiązki i uprawnienia  pracowników służby bhp w zakresie zagadnień pożarowych - prelegent mł. kpt. Paweł Łabędzki z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu

3) Profilaktyka chorób zawodowych - prelegentka Maria Bobkiewicz z Wojewódzkiej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Opolu.

4) Obszary współpracy  pomiędzy Wyższą Szkołą Bankową a OSPS BHP o/Opole – prezenterka Agnieszka Sochanik.

Dziękujemy naszym prelegentom za przybliżenie nam zagadnień z powyższych tematów i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu już wkrótce.