Zaproszenie na seminarium ifm ecolink sp. z o.o w Opolu

2018-10-07

W imieniu Zarządu Oddziału w Opolu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Pracowników Służby BHP, zapraszam na seminarium, które odbędzie się dnia 19.10.2018r. o godzinie 8.30 w siedzibie zakładu ifm ecolink sp. z o.o w Opolu przy ul. Północnej 6.

Program spotkania :

Straż pożarna

1.     Ewakuacja z punktu widzenia straży pożarnej (błędy + najważniejsze elementy)

2.     Chemia a środki gaśnicze – skąd mam wiedzieć co i jak ? (przykład zakładu gdzie nie zastosowano się do wytycznych producenta)

3.     Sorbenty – przeglądy zestawów, rodzaje, sposoby unieszkodliwiania

4.     Magazynowanie odpadów niebezpiecznych

Malwina Wróblewska

1.     Prezentacja zakładu (slajdy) + przejście po hali

2.     Przyjmowanie na zakład maszyn oraz chemii - dobra praktyka

3.     Audyty 6 S – dobra praktyka

4.     Akty prawne – jak nie pominąć artykułów, które nas dotyczą – dobra praktyka

5.     Ankieta „ poczucie bezpieczeństwa z zakładzie pracy” System organizacji I pomocy